Prodejna potravin v Napajedlích je kvůli koronaviru uzavřena. Hygienici hledají zákazníky

Ilustrační foto

ZLÍNSKO – Ředitelka Krajské hygienické stanice ve Zlíně Eva Sedláčková zveřejnila výzvu pro obyvatele Napajedel. V ní žádá občany, kteří od 1. dubna nakupovali v místních potravinách a měli nebo mají příznaky onemocnění COVID-19, aby se neprodleně přihlásili. Prodejna je nyní kvůli koronaviru uzavřena.

„V souvislosti s vývojem epidemiologické situace a nutnosti dohledání zdroje nákazy a kontaktů s onemocnění COVID-19 žádáme občany, kteří od 1. dubna 2020 nakupovali v supermarketu COOP, umístěném na adrese Na Kapli 1434, Napajedla PSČ 763 31, a měli či mají zdravotní obtíže respiračního charakteru, aby se neprodleně přihlásili na Krajskou hygienickou stanici Zlínského kraje se sídlem ve Zlíně,“ stojí ve výzvě ředitelky Evy Sedláčkové.

Staňte členy FB skupiny Život ve Zlínském kraji a žádná zpráva z kraje vám neunikne. Zpravodajství o nákaze koronavirem přinášíme ve speciálu Koronavirus on-line.

Lidé se mohou obrátit na telefonní číslo 601 096 524. Popřípadě mohou využít e-mail covid19@khszlin.cz.

K situaci se vyjádřil i provozní ředitel prodejny Ladislav Peprna. „Prodejna COOP Napajedla – Jednota Uherský Ostroh byla uzavřena z důvodu nedostatku zaměstnanců z důvodu pracovní neschopnosti s podezřením na Covid-19,“ sdělil Peprna.