Řidiči pozor! V květnu a červnu bude uzavírka silnice I/47

ilustrační foto

VYŠKOV – V době od 4. května do  25. června proběhne částečná uzavírka silnice I/47 od křižovatky Topolany a Křižanovice až po začátek Ivanovic na Hané. Důvodem je pokládání nového povrchu vozovky.

Uzavírka proběhne střídavě vždy v jednom jízdním pruhu a provoz bude řízen kyvadlově pomocí světelného signalizačního zařízení. Objízdná trasa pro vozidla do 39 tun povede přes D46 a D1. Řidiči nebudou muset mít pro tento úsek mít dálniční kupon. Dopravní obsluze obcí bude umožněn vjezd do uzavírky. „Do obcí Ivanovice na Hané, Švábenice, Medlovice, Moravské Málkovice, Orlovice, Dětkovice využívejte objízdnou trasu,“ připomíná mluvčí policie Alice Musilová. Projet stavbou mohou také vozidla s nejvyšší povolenou rychlostí do 80 km za hodinu, jako jsou mopedy, babety a podobné. Na plánku je uzavřený úsek znázorněn červeně, objízdná trasa modře.

Staňte se členy FB skupiny Život v Jihomoravském kraji a žádná zpráva z kraje vám neunikne. Zpravodajství o nákaze koronavirem přinášíme ve speciálu Koronavirus on-line.