Drzost zlodějů nezná mezí, ukradli malou motorku přímo ze dvorku rodinného domu

Motocykl. Ilustrační foto: Josef Omelka.

NOVÝ JIČÍN – Minulý týden došlo ke krádeži malého motocyklu české značky přímo ze dvorku rodinného domu. Událost se stala na ulici Oldřicha Helmy v Příboře.

Policie vyšetřuje krádež malého motocyklu Jawa Babetta typ 210, černozelené barvy, a to bez registrační značky. Zloděj jej neváhal ukrást ze dvorku jednoho z rodinných domů. Okradenému 70letému seniorovi vznikla majetková škoda ve výši až 7 tisíc korun.

Staňte se členy FB skupiny Život v Moravskoslezském kraji a žádná zpráva vám neunikne. Zpravodajství o nákaze koronavirem přinášíme ve speciálu Koronavirus on-line.

„Toto protiprávní jednání majetkového charakteru nadále prověřují policisté z Obvodního oddělení v Příboře a jakékoli informace, které by vedly ke zjištění osoby pachatele či k nálezu odcizeného motocyklu, lze kdykoli telefonicky sdělit, byť i anonymně,“ dodává policejní komisař René Černohorský.

Pokud máte ke krádeži či k motocyklu jakékoliv informace, můžete je anonymně oznámit na telefonním čísle příborské policie 974 735 751.