Dětský kočárek začal hořet na chodbě bytového domu v Přerově. Hasiči evakuovali osm lidí

PŘEROV – Hořící kočárek způsobil výrazné zakouření v prostorách bytového domu v Přerově. Hasiči v maskách museli evakuovat osm lidí. Čtyři lidé se nadýchali kouře a museli být převezeni do nemocnice.

Hasiči včera zasahovali u dvou požárů na Přerovsku. Nejprve v časných ranních hodinách museli řešit rozsáhlý požár stodoly na Hranicku, o kterém jsme psali v tomto článku. Odpoledne pak zasahovali u požáru kočárku na chodbě bytového domu v Kojetínské ulici v Přerově. Požár způsobil výrazné za kouření v prostorách tohoto domu. Osm lidí museli hasiči evakuovat, čtyři lidé se kouře na dýchali a byly převezeni k vyšetření do nemocnice.

Staňte se členy FB skupiny Život v Olomouckém kraji a žádná zpráva vám neunikne.  Zpravodajství o nákaze koronavirem přinášíme ve speciálu Koronavirus on-line .

„Zahoření kočárku v prostorech bytového domu v Přerově má za následek výrazné zakouření a bohužel i čtyři intoxikované osoby. Ve vyváděcích maskách jsme celkově do bezpečí dostali osm osob,“ uvedl krajský mluvčí hasičů Zdeněk Hošák. „Co přesně stojí za vznikem požáru je předmětem dalšího šetření,“ dodala mluvčí policie Jiřina Vybíhalová.