Nemocnice Znojmo od pondělí bude dělat rychlotesty na protilátky proti koronaviru

zdroj: Nemocnice Znojmo

ZNOJMO – Nemocnice Znojmo spouští objednávání na rychlotesty na protilátky proti koronaviru. Testování na protilátky proti koronaviru mohou lidé ze Znojemska podstoupit po objednání od pondělí 27. dubna v odběrovém stanu Nemocnice Znojmo ve všední dny od 16 do 18 hodin.

Bezplatně testy budou prováděny pacientům, kteří potřebují potvrdit ukončení karantény na základě žádanky praktického lékaře. Vyšetření mohou podstoupit i ostatní občané, ale za úplatu 700 korun, pouze bankovní kartou. K testování je nutná telefonická rezervace na čísle 608963053 v pracovní den od 7 do 17 hodin. „Vyšetření bohužel není v tuto chvíli určeno pro pendlery, u těch je nařízením požadováno vyšetření formou vyšetření z nosohltanu, kterou pro samoplátce nemocnice neprovádí,“ uvedla Petra Veselá, tisková mluvčí Nemocnice Znojmo. Více informací se dozvíte tady.

Staňte se členy FB skupiny Život v Jihomoravském kraji a žádná zpráva z kraje vám neunikne. Zpravodajství o nákaze koronavirem přinášíme ve speciálu Koronavirus on-line.