Onanující cizinec a perverzní stařík

Zdroj: MP Praha

PRAHA – Stažené kalhoty u kolen a nemístná aktivita muže na veřejnosti byla příčinou oznámení ženy hlídce strážníků. Stalo se to v Praze 13 a nechutnému divadlu přihlížely i dvě malé dívky. To ve Stodůlkách si vyzdobil senior svůj balkón nahotinkami. O veřejném pohoršování nechtěl ani slyšet. Chtěl hlavně razítko!

Žena šla vyvenčit svého psa a v ulici Kurzova v Praze 13 uzřela nevšední výjev. Proto se obrátila na hlídka městských strážníků. „Žena uvedla, že spatřila muže, který měl kalhoty u kolen a masturboval. Kolem něj zrovna projížděly dvě dívky na koloběžce zhruba ve věku deset až třináct let,“ informovala dnes mluvčí pražských strážníků Irena Seifertová.

Hlídka se okamžitě vydala na určené místo a padesátiletého cizince nalezla stále v probíhající aktivitě. Klečel a ruku měl vstrčenou do tepláků. „Cizinec zjevně nerozuměl a nechápal, kde je problém,“ doplnila mluvčí. Muže si následně převzali kolegové z Policie ČR, kteří se s cizincem jistě dobře domluví.

Staňte se členy FB skupiny Život v Praze a žádná zpráva vám neunikne. Zpravodajství o nákaze koronavirem přinášíme ve speciálu Koronavirus on-line.

Zcela fádní balkón panelového domu si vyzdobil kreativní šestasedmdesátiletý senior. Vše by bylo v pořádku, pokud by k výzdobě nepoužil stránky lechtivých časopisů s fotografiemi nahých žen a mužů. Problémem je i to, že senior bydlí v prvním patře a výzdoba je dobře viditelná z ulice. „Strážníkům sdělil, že je vylepil osobně, protože si na svůj balkón může dávat, co chce,“ přiblížila chování seniora Seifertová. Hlídka strážníků však nemravu upozornila, že působí veřejné pohoršení.

Senior měl odpověď i na toto. Sdělil strážníkům, že pokud neuvidí nějaký úřední dokument s razítkem, že se nesmí vylepovat erotické výjevy, tak je nesundá. O události byla informována Policie ČR a také se jím bude zabývat příslušný správní orgán.