Eva Burešová se vydražila za 61 tisíc. A nádavkem zazpívá za desítku oslavenci!

Jak jsme již minulý týden psali, herečka a zpěvačka Eva Burešová je hvězda nejen ve své profesi! V soukromém životě by si teď mohla jen užívat šťastné období, ale ona myslí i na druhé, kteří tolik štěstí nemají… Minulý týden na svém Facebooku spustila aukci na podporu malého Olivera se svalovou distrofií. A částka se vyšplhala celkem na jednasedmdesát tisíc!!! 

Hlavní hrdinka seriálu Slunečná, farmářka Tina, ve své pracovní pauze, kdy je pozastaveno natáčení Slunečné stejně tak jako veškeré další veřejné aktivity, dělá – mimo jiné – dobré skutky. Hluboce se jí dotkl osud malého Olivera, kterému může pomoci jen finančně náročná léčba z Ameriky, která se pohybuje okolo pěti milionů korun, a navíc je časově omezena do dvou let dítěte. Moc času malému Olímu tedy nezbývá. A tak se Eva rozhodla pomoci a spustila na svém facebooku aukci s příslibem, že s tím, kdo přispěje na Olivera nejvíc, půjde na kávu.

„Finální částka se vyšplhala na 61.000,- korun a jedna dobrá duše přidala dalších 10.000,- korun. Té milé osobě jsem slíbila zazpívat na oslavě jejího manžela. Těší mě, že jsou na světě takoví lidé,“ píše na FB Eva.  Nakonec jsou, jak se zdá, vítězové vlastně dva…  Jeden si užije kávičku s Evičkou a milá dáma zajistí úžasné překvapení na narozeninovou párty pro manžela. Tomu se říká podařená aukce.

Pozadu ovšem nezůstal ani Burešové seriálový kolega Marek Lambora a pustil se do aukce též. Ta bohužel skončila už v pátek, takže již jeho obdivovatelky nemají šanci přihodit. Ale i on přispěl krásnou částkou na malého Olivera a jedna šťastná ho bude mít chvíli jen pro sebe.