Tereza Ramba režíruje manžela. Pomáhá jí k tomu jejich malé Slunce!

Kouzelnou herečku Terezu Ramba (30) zná většina z vás jako Terezu Voříškovou. Poté, co potkala Matyáše Rambu se jí změnil celý život a nejen příjmení. Vychovávají spolu půlročního chlapečka, kterému říkají Slunce. Dnes večer se s vámi podělí o kousek svého rodinného štěstí v krátkém a naučném domácím videu. 

Tentokrát přijala pozvání do pořadu Nova je s vámi rodinka Rambů. Herečka vás zavede do jejich útulného bytu v centru Prahy. Spolu s malým synkem na klíně, natočila svého manžela akrobata a člena skupiny Losers Cirque Company, při tréninku náročných gymnastických cviků… Jeden z nich se totiž Matyáš rozhodl naučit všechny zdatné odvážlivce. A Sklopku evidentně považuje za jeden ze snazších kousků, které má v repertoáru.

„Jmenuji se Matyáš Ramba a chci vám ukázat, jak během karantény tráví čas akrobati – lůzři, jako jsem já,“ říká na domácím videu přitažlivý sympaťák Ramba. „A rozhodl jsem se naučit vás jeden cvik, který se podle mého názoru můžete naučit úplně všichni.  Jmenuje se Sklopka,“ říká a nutno dodat, že po shlédnutí tohoto cviku je jasné, že manžel Terezy je velký optimista a vtipálek. Bez podceňování – není to opravdu žádná sranda. A začátečníci by to možná neměli ani zkoušet. Rozhodně ne o samotě!

Možná by bylo zajímavé zjistit, kolik z vás dle videa Sklopku skutečně zvládne. Uvidíte sami, stačí si dnes večer pustit pořad Nova je s vámi!