Řidiči, dejte pozor na Vsetíně, průjezd Smetanovou ulicí bude omezen

Zdroj: město Vsetín

VSETÍN – Ve dnech 12. a 13. května čekají řidiče projíždějící Smetanovou ulicí komplikace. Společnost Vodovody a kanalizace zde bude provádět opravu kanalizačních poklopů. Je nutné projíždět s opatrností a sledovat cedule, které se budou po oba dny měnit.

Místo stavby bude zcela uzavřeno. „Komunikace bude vždy uzavřena pouze na nezbytně nutnou dobu. Po dobu technologické přestávky bude doprava uvolněna a pouze na poklop bude umístěn dopravní kužel pro zabránění vjezdu na něj,“ přiblížil Roman Pilař, ředitel Vodovodů a kanalizací. Dopravní křížení s ulicí Smetanova bude průjezdné s omezením.

Staňte se členy FB skupiny Život ve Zlínském kraji a žádná zpráva z kraje vám neunikne.  Zpravodajství o nákaze koronavirem přinášíme ve speciálu Koronavirus on-line.

Parkoviště u Jednoty zůstane v provozu, vjezd ze Smetanovy ulice bude ale možný pouze z jednoho směru. Ulice Svárov bude průjezdná obousměrně, pouze se musí počítat s omezeným stáním vozidel. Firma prosí motoristy, aby dbali zvýšené opatrnosti a pozorně sledovali dopravní značení.