Sbírejte tlapky medvěda Jury a poznejte Valašsko

Ilustrační foto.

VALAŠSKO – Pro děti ale i dospělé je připravena zábavná hra na léto. Stačí pomocí brožury poznávat krajinu Valašska, sbírat tlapky medvěda Jury a cenná odměna může být vaše.

Regionální hru Poznejme Valašsko pořádá Destinační společnost Valašsko, trvá od 1. června do 30. září 2020. Herní brožura napovídá, kde jsou ukryta razítka, na vás je prozkoumat místa Valašska, na které byste se třeba ani sami nedostali. Hrací brožura je dostupná v jakémkoliv Turistickém informačním centru na Valašsku. Kromě herního plánku v ní najdete rady a tipy, kam jít a co tam vidět.

Staňte se členy FB skupiny Život ve Zlínském kraji a žádná zpráva z kraje vám neunikne. Zpravodajství o nákaze koronavirem přinášíme ve speciálu Koronavirus on-line.

Pro objevitele bude také připraveno bonusové místo s pokladem, který najdete až po navštívení všech 20 míst a vyplnění tajenky. A pokud chcete i něco vyhrát a zúčastnit se slosování o hodnotné ceny, stačí vyplněný plánek s razítky odevzdat v informačním centru nebo poslat vyfocený či naskenovaný na uvedenou adresu v brožuře.