Tomáš Měcháček je po operaci. Z doktora pacientem!

Herec Modrého kódu Tomáš Měcháček alias doktor Adam Brejcha dnes dopoledne podstoupil operaci. Romantické chvíle v maringotce, kde s rodinou trávil karanténu, musel vyměnit za pobyt na nemocničním lůžku. Na nohejbalu s kamarády si totiž urval achilovku. 

Sympatický herec Modrého kódu Tomáš Měcháček trávil karanténu s rodinou v maringotce. Dva měsíce s minimálním pohybem si ale vybraly svou daň ve chvíli, kdy si chtěl s přáteli zasportovat. „Šel jsem si zahrát nohejbal, a to jsem očividně neměl dělat. Praskla mi achilovka,“ vysvětlil proč včera na natáčení Modrého kódu přiskákal o berlích. „Je to rutinní zákrok, už jsem jich dělal několik, je to brnkačka. Doktoři dělali vtípky, že bych si to mohl odoperovat sám, ale to jsem s díky odmítl,“ neztrácí ani při bolesti smysl pro humor Tomáš Měcháček.

Karanténu si tak herec na rozdíl od svých kolegů, kteří už v natáčení Modrého kódu vesele pokračují, ještě o pár týdnů prodlouží. „Odstěhoval jsem se do maringotky v Krkonošívh, která ale nebyla nachystaná pro pobyt páru s ročním dítětem. Byli jsme tam celou tu dobu. Neměli jsme krizi, naopak jsme zjistili, že spolu můžeme i na těch třinácti metrech čtverečních být. Ale také proto, že tam pořád bylo co dělat. Nosil jsem vodu, štípal dříví, něco lovil. Staral jsem se o rodinu. Teď ale budeme spíš jako de Peyrac a Angelika, teď se bude starat moje milá,“ těší se herec.  O svém nejbližším osudu má tedy jasno, osud jeho seriálové postavy, doktora Adama Brejchy, mohou fanoušci Modrého kódu sledovat v dalších dílech.