Eva Burešová dostala fanoušky do varu! Změna účesu a ještě Nevěrná…

Eva Burešová (26) neboli Týna z momentálně nejúspěšnějšího seriálového hitu Slunečná, je ostře sledovanou osobou. Nejen, že mnoha svým fanouškům nemůže vysvětlit, že v reálném životě opravdu není partnerkou Marka Lambory a že její fotka v novém rudém účesu je také jen „jako“, ale teď po vydání nové písně Nevěrná, kterou nazpívala se Štěpánem Soukupem, se dá předpokládat, že nevysvětlí už vůbec nic. 

Herečka a zpěvačka Eva Burešová je nesmírně zajímavá, nadaná a kouzelná osůbka a tak se není co divit, že je o ni stále zájem. Některé věci si ale její fanoušci vysvětlují jinak než jaká je realita a Evě se těžko vysvětlují. “Já už nevím, kolikrát mám opakovat, že Marka Lamboru vážně nemiluju a že mezi námi vůbec nic není!” důrazně nedávno protestovala, když jí místo jejího skutečného partnera Matyáše Adamce opět přisuzovali seriálového Marka Lamboru.

Stejně tak se jen částečně podařilo fanoušky přesvědčit, že nemá nový účes a vlasy na rudo, ale že to je jen paruka. Je tedy jen otázkou času, kdy se návštěvníci jejího facebooku chytí jejího posledního komentáře: Nevěrná už má pres 200.000 nápadníků 🙂! Herečka se tím nechtěla pochlubit svými zálety, ale zájmem o novou píseň s názvem Nevěrná, kterou nazpívala se Štěpánem Soukupem.

Štěpán Soukup je exkytaristou kapely zakázanÝovoce. „Po letech úspěchů a pádů jsem se rozhodl dál vystupovat a skládat pod vlastním jménem a s nabitou kapelou za zády. Chystám koncert, kde shrneme mojí autorskou tvorbu, tedy i songy jako Alkoholka, Genocida, Malá víla nebo Na tvrdou zem. Na novém materiálu se intenzivně pracuje. Je na co se těšit,“ láká všechny, i ty, kteří ho zatím příliš neznají.

Jasné je ale jedno! Vsadil na nejlepšího koně současnosti, protože Eva Burešová zkrátka táhne! 😉A písnička si získává čím dál víc příznivců. Posuďte sami, jak se povedla.

https://www.youtube.com/watch?v=rbCGfRVWZBQ&feature=youtu.be&fbclid=IwAR1kvRKxxpHTbGJj4myG5bNpzrmCqs3WV1tk7YZNKs0c2yZ59U0EPfjSViw

Dnes večer nezapomeňte, že vás čeká sedmadvacátý díl seriálu Slunečná. V dnešní Slunečné ale moc romantiky nečekejte… Spíš to bude pěkně tvrdý díl plný zklamání, odkrývání bolestivé pravdy a dojde dokonce i na pěsti…