Kamion se nevlezl pod most, při otáčení poškodil zábradlí, které narazilo do kočárku s dítětem uvnitř

Zdroj: MP Brno

BRNO – Nebezpečná situace se stala v Židenicích. Řidič nákladního automobilu nezvládl couvací manévr a poškodil zábradlí, které táhl za sebou. To narazilo do kočárku stojícího na ostrůvku, ve kterém ležel kojenec. Případ řešila městská policie.

Nehoda se stala na zastávce Kuldova, kamion, který vezl osobní auta, se ocitl před železničním mostem. Řidič zazmatkoval, jelikož by se pod něj nevlezl a snažil se proto vycouvat. „Při otáčení strhl návěsem dva dvoumetrové díly zábradlí. Jeden z nich vlekl za autem a poškodil jím kočár stojící na ostrůvku,“ sdělil k případu tiskový mluvčí Jakub Ghanem. Na místo dorazili strážníci, které zavolal otec dítěte. Řidič už na místě nebyl, a tak obsluha kamer městské policie musela zmapovat jeho jízdu. Podařilo se ho najít u jednoho z brněnských autosalonů. Bulharský řidič se k nehodě přiznal a strážníci k němu zavolali městskou policii, která případ bude nadále řešit.

Staňte se členy FB skupiny Život v Jihomoravském kraji a žádná zpráva z kraje vám neunikne. Zpravodajství o nákaze koronavirem přinášíme ve speciálu Koronavirus on-line.