Využíváte pravidelně veřejnou dopravu? Už si nemusíte kupovat papírovou časovou jízdenku

OLOMOUCKÝ KRAJ – Využíváte pravidelně veřejnou dopravu v Olomouckém kraji? S mobilní aplikací MobilOK cestujete s časovkou ve vašem mobilním telefonu a už si nemusíte kupovat papírovou časovou jízdenku. Aplikaci si můžete stáhnout zdarma.

S jízdenkou IDSOK (Integrovaného dopravního systému Olomouckého kraje) v aplikaci MobilOK můžete cestovat všemi dopravními prostředky objednávanými Olomouckým krajem, a to osobními a spěšnými vlaky, rychlíky a expresem Českých drah a.s., vlakem RegioJet, příměstskými autobusy a MHD v Šumperku, Zábřehu, Olomouci, Přerově, Prostějově a Hranicích. Přes mobilní aplikaci si jízdenku jednoduše zakoupíte e-shopu IDSOK a prokazujete se s ní stejně jako papírovou jízdenkou. Mobilní aplikaci mobil OK si zdarma stáhnete na Google Play a AppStore. Provozovatel připravuje možnost nákupu jednorázové jízdenky. Více informací najdete na tomto odkazu.

Staňte se členy FB skupiny Život v Olomouckém kraji a žádná zpráva vám neunikne.  Zpravodajství o nákaze koronavirem přinášíme ve speciálu Koronavirus on-line .