Jaké budou změny v dopravě o víkendu a příští týden

ilustrační foto

JIHOMORAVSKÝ KRAJ – Máme pro cestující nejčerstvější informace o změnách v dopravě na jižní Moravě o víkendu a příští týden. Výluk bude hodně. Do zahraničí ještě spoje nepojedou.

Od soboty 23. května budou opět jezdit cyklobusy z Brna, Vyškova, Znojma, Blanska, Veselí nad Moravou. Můžete si zajet na výlet například na Znojemsko. Od pondělí se pak řada regionálních autobusových linek vrací do běžného provozního režimu, mění se i některé jízdní řády v Brně. Nepojedou ale některé posilové spoje. Nadále zůstávají mimo provoz spoje jezdící na Slovensko a do Rakouska a víkendové noční spoje z Brna. Jízdní řády jsou zveřejněny na webu. Doporučujeme, abyste si časy odjezdů ověřili ve vyhledávači spojení. Výluk bude hodně. V Brně o víkendu nepojedou tramvaje po Cejlu, od pátku se změní organizace dopravy v Líšni a od středy začne dlouhodobější výluka na ulici Charbulově. V regionu upozorňujeme od pondělka 25. 5. na výraznější změny na lince Letovice – Skalice nad Svitavou a od pondělí až do 5. června budou některé vlaky linky S2 nahrazeny autobusy a S22 pojedou v jiném čase. Drobnější a jednodenní výluky budou rovněž na trase Zaječí – Čejč a Břeclav – Hrušovany n. Jevišovkou – Šanov.

Staňte se členy FB skupiny Život v Jihomoravském kraji a žádná zpráva z kraje vám neunikne. Zpravodajství o nákaze koronavirem přinášíme ve speciálu Koronavirus on-line.