U Hrabětic se srazil traktor s kamionem

ilustrační foto

ZNOJMO – Dopravní nehoda traktoru a nákladního auta se stala v pátek brzo ráno u Hrabětic na Znojemsku. Při nehodě se lehce zranili dva lidé, jednoho muže museli hasiči vyprostit.

Oba řidiči byli zranění, jednoho muže museli hasiči vyprostit z nákladního automobilu. „První zraněný byl muž středního věku, který byl v době příjezdu při vědomí. Zafixovali jsme ho a odvezli na znojemskou chirurgii pouze s lehčími zraněními,“ uvedla mluvčí Zdravotnické záchranné služby Jihomoravského kraje Hedvika Kropáčková. „Druhý zraněný byl zaklíněný, hasiči ho museli nejdříve vyprostit. Mladého muže jsme ošetřili a zafixovali ve vakuové matraci. Skončil na znojemské chirurgii, ale i v tomto případě byla zranění nakonec pouze lehká,“ dodala Kropáčková. Přivolaní hasiči odpojili baterii, řídili provoz na komunikaci a provedli zajištění místa nehody.

Staňte se členy FB skupiny Život v Jihomoravském kraji a žádná zpráva z kraje vám neunikne. Zpravodajství o nákaze koronavirem přinášíme ve speciálu Koronavirus on-line.