Dva muži doslova štípli mobilní telefony. Třeba chmatáky poznáte

Zdroj: Policie ČR

PRAHA – Policie pátrá po dvou mužích, kteří přeštípli lanka a ukradli dva mobilní telefony na Zličíně. Podívejte se na záznamy z kamer, třeba je poznáte a policii tak pomůžete.

V souvislosti s případem krádeží dvou mobilních telefonů pátrají policisté po totožnosti dvou mužů,“ informoval dnes policejní mluvčí Jan Rybanský. Krádež se odehrála v pátek třetího dubna, krátce po dvacáté hodině, v obchodním centru na Zličíně. Akci obou mužů zachytila bezpečnostní kamera. Přistoupili k opuštěnému ostrovnímu stánku, jeden z nich vytáhl štípací kleště a pak přeštípli bezpečnostní lanko.

S ukradenými telefony následně z prostoru obchodního centra utekli. „Přestože jsou muži maskováni čepicemi a také rouškami, věříme, že jejich totožnost bude odhalena,“ doplnil mluvčí. Policisté se proto obrací na širokou veřejnost s žádostí o spolupráci. Pokud poznáváte podezřelé muže nebo víte, kde by se mohli zdržovat, kontaktujte prosím linku 158 nebo přímo policisty na místním oddělení Zličín.

Staňte se členy FB skupiny Život v Praze a žádná zpráva vám neunikne. Zpravodajství o nákaze koronavirem přinášíme ve speciálu Koronavirus on-line.

Zdroj: Policie ČR