Na Bruntálsku zahynul motocyklista

Ilustrační foto: K. Bílková.

BRUNTÁL – V pátek pozdě odpoledne na Bruntálsku zahynul 25letý mladík, motocyklista, který spadl ze svého stroje a střetl se s osobním autem.

Tragická nehoda se udála v místě pravotočivé zatáčky, do které motorkář najel, avšak záhy spadl na vozovku.

Staňte se členy FB skupiny Život v Moravskoslezském kraji a žádná zpráva vám neunikne. Zpravodajství o nákaze koronavirem přinášíme ve speciálu Koronavirus on-line.

„Muž z Bruntálska svůj motocykl tovární značky Honda 1000 ve směru od Bruntálu k obci Václavov, přičemž po jízdě v delším přímém směru začal v klesání najíždět do táhlé pravotočivé zatáčky, z dosud přesně neustanovených příčin však upadl na zem, sunul se po vozovce z pravého jízdního pruhu do levého, kde právě jelo v protisměru osobní motorové vozidlo tovární značky Škoda Superb,“ upřesňuje příčinu smrti policejní komisař René Černohorský.

Řidič Škody Subperb již nestačil kolizi zabránit. Mladík utrpěl zranění neslučitelná se životem a na místě zemřel. Dechová zkouška na alkohol byla u řidiče Superbu negativní. Tělo mladého motorkáře bude podrobeno pitvě. Pokud k této tragické události můžete poskytnout svědectví, je možno tak učinit na telefonním čísle 974 731 337.

Policie se zajímá především o jakákoliv svědectví týkající se motorkáře a jeho jízdy před nehodou mezi Bruntálem a obcí Václavov.