Rodinné setkání skončilo rvačkou. Kriminalisté hledají svědky

ilustrační foto (zdroj Novinykraje.cz / foto Tomáš Branda)

ČESKÉ BUDĚJOVICE – Kriminalisté v krajské metropoli vyšetřují napadení několika mužů, k němuž došlo na jednom z českobudějovických sídlišť. Tři z účastníků skončili v nemocnici a dva v policejní cele. Policie nyní hledá svědky.

K napadení došlo v noci ze soboty na neděli krátce po jedné hodině ranní, a to na českobudějovickém sídlišti Máj v ulici V. Volfa před domem číslo 1. Vše se pravděpodobně odehrálo při setkání širšího kruhu rodiny před smutečním obřadem.

Staňte se členy FB skupiny Život v Jihočeském kraji a žádná zpráva z kraje vám neunikne. Zpravodajství o nákaze koronavirem přinášíme ve speciálu Koronavirus on-line

„Záchranáři po prvotním ošetření převezli do nemocnice s vážnými zraněními tři muže. Policisté na místě zadrželi dva podezřelé muže kolem 30 let, kteří skončili v policejní cele,“ popsal policejní mluvčí Jiří Matzner.

Kriminalisté nyní žádají případné svědky o pomoc při vyšetřování. „Každý, kdo napadení mezi muži viděl z ulice, balkonu či oken domu, ať kontaktuje policii na lince 158. Konflikt mohl také někdo fotit či natáčet. Všechny tyto záznamy jsou pro kriminalisty důležité,“ žádá policejní mluvčí.