Úspěch Valašského Meziříčí. V soutěži Zlatý lajk získalo první místo v rámci okresu

Ilustrační foto.

VALAŠSKÉ MEZIŘÍČÍ – Soutěž Zlatý lajk hodnotí profily měst a jejich komunikaci na Facebooku. Valašské Meziříčí obsadilo první místo v rámci okresu Vsetín a druhé místo ve Zlínském kraji.

Na Facebooku má město profil od roku 2009, za tu dobu už stihlo nasbírat 11 tisíc sledujících. Letos se správci rozhodli zúčastnit se soutěže Zlatý lajk, výsledky je ohromily. „Porota vyzdvihla zejména kvalitu samotných příspěvků, které podle ní disponují výbornými fotografiemi a skvělým textovým doprovodem. Úspěch sklidilo také logo Valmez v profilovém obrázku,“ přiblížila výsledky hodnocení místostarostka Yvona Wojaczková. Odborníci, kteří stránky hodnotili, doporučili městu rozšíření práce s videem.

Město se pomocí profilu snaží komunikovat s obyvateli a sdílet zajímavý obsah. Můžou tak informovat místní občany o všem, co se ve městě děje. Získání prvního a druhého místa ho tak utvrdilo v tom, že se ubírá správným směrem.

Staňte se členy FB skupiny Život ve Zlínském kraji a žádná zpráva z kraje vám neunikne.  Zpravodajství o nákaze koronavirem přinášíme ve speciálu Koronavirus on-line.