Bolek Polívka vychovával syna Vladimíra jako psa!

Dalo by se říci, že mladý a nadějný herec Vladimír Polívka (30) prožil traumatické dětství. Výchovné metody jeho otce Bolka by dnes byly jistě předmětem šetření různých sociálek. Ale mladý herec na své dětství vzpomíná s nadhledem a humorem a rozhodně ne s nějakým bolestínstvím. 

Že se doba mění je neoddiskutovatelný fakt. Jak jinak si vysvětlit, že zatímco třeba na Polívkova divadelního kolegu Alexeje Pyška stávaly kdysi před zadním vchodem do Národního divadla fronty, na syna krásné Chantal Poullain, se kterou Polívka Vladimíra má, dnes čekávají dívky poskrovnu. A ještě převážně školou povinné. „Holky už herce nechtějí. Pyško v Národním říkal, jak na něj zamlada stály za divadlem fronty ženských. Já vylezu, stojí tam jedna dívka, sotva dvanáctiletá, s maminkou, já se nadšeně podepíšu – a pak jdu sám domů. Se psem a spát. To je realita,“ posteskl si v talkshow 7 pádů Honzy Dědka.

Také zavzpomínal na své dětství a výchovu svého slavného otce, který vždy žil bohatýrským životem. „S tátou jsme si pořád na něco hráli. Jako dítě jsem hrál všechno možné, co mi zadal. Nejčastěji psa, dogu. To spočívalo v tom, že jsem ležel u nohou u stolu v hospodě, když si táta povídal s kamarády. Ale mělo to tu výhodu, že kouř se drží nahoře, takže mně tam dole u nohou bylo dobře,“ vzpomíná Vladimír Polívka, který jde ve šlépějích svého otce. Až na ten úspěch u žen, který – jak se zdá. ač to je při jeho přitažlivosti nepochopitelné, takový prostě nemá.