Video: Marek Lambora: Cítím se tak půl na půl!

Herec  Marek Lambora už pilně natáčí Slunečnou i zkouší v mateřském Divadle na Vinohradech. A vážně si to užívá… Přesto se nebál přiznat, že prožívá i opačné pocity… Dva měsíce volna holt nebyly úplně k zahození… 

Na svém facebooku se pochlubil krásnou fotografií poloviny obličeje. A přiznal se, že zcela vystihuje jeho současnou náladu! „Jedna moje půlka se už neuvěřitelně těšila do divadla, na “plac”, na další zážitky, které při práci získám, a na své kolegy, které budu opět rád, moc rád, potkávat! A už asi tušíte, na co myslela druhá půlka – na ten odpočinek, který z čista jasna přišel, dny pro sebe a klid. Tím, nechci říct, že bych si nevážil toho, že mám práci, která mě nabíjí a pomalu se vrací možnost ji opět vykonávat, naopak! Ale lhal bych, kdybych řekl, že jsem si to “volno” neužíval. Každopádně hurá do dalších pracovních dní (samozřejmě obezřetně)!

Marek ale nezahálel ani v období „volna“!  Za namluvení audioknihy Tobiáš Lollnes si byl se svými spolupracovníky převzít cenu, kterou byla audiokniha oceněna.  „Tak naše audiokniha TOBIÁŠ LOLLNES dostala ocenění – NEJLEPŠÍ audiokniha pro děti a mládež! Mám velkou radost,“ radoval se.

Možná byste dnes večer mohli svým dětem pustit pohádky namluvené Markem Lamborou a sami si v televizi pustit Slunečnou, kde tentýž herec exceluje jako boháč Janek Linhart.

Audiokniha roku: https://www.youtube.com/watch?v=pEWJvHm5rQg

Slunečná 31. díl Tentokrát půjde opět do tuhého mezi sestrami Týnou a Sylvou, spolumajitelkami statku. Týna chce se Sylvou vyřešit stáčírnu, protože to byl projekt Sylvy a Vildy. Sylva ale za zády své sestry intrikuje a snaží se prodat svoji část dědictví za vyšší cenu, než by dostala od Týny… A bude schopna vymyslet opravdu velkou sviňárnu! Chce si vzít Štěpána, bývalého ženicha své sestry.  Štěpánova matka Lída rozhlásí mezi ženskýma, že Štěpán konečně může být se svou největší láskou.