Pomozte najít řidiče černého BMW. Může pomoci s objasněním nehody tří aut

ilustrační foto

BŘECLAV – Břeclavští policisté hledají řidiče černého bavoráku. Podle nich je totiž svědkem dopravní nehody. Ta se stala ve středu ve 12:35 hodin ve Velkých Bílovicích v Čejkovské ulici.

Řidič Škody Octavia jel směrem na obec Čejkovice. „V blízkosti domu číslo 789 začal předjíždět černé BMW combi a vybočil vlevo ze svého směru jízdy. Po najetí do levého jízdního pruhu si všiml jiného jedoucího vozidla v protisměru a snažil se zařadit vpravo před BMW. To však bezpečně nezvládl a narazil do stojícího Mercedesu. Řidička protijedoucího vozidla v důsledku kolizní situace strhla řízení vozidla co nejvíce vpravo, ale střetu s Octavií již také nedokázala zabránit,“ popsal nehodu policejní mluvčí Petr Zámečník. Na místě tak zůstala tři nabouraná vozidla. Jediné vozidlo, které z nehody vyvázlo bez šrámu, bylo předjížděné černé BMW combi. Jeho řidič z místa nehody odjel před příjezdem dopravních policistů, kteří by však potřebovali jeho svědectví. „Žádáme proto řidiče černého BMW, aby se nám ozval na telefon 974632260 nebo přímo na linku 158. Případně i další svědci, kteří událost mohli vidět,“ doplnil mluvčí.

Staňte se členy FB skupiny Život v Jihomoravském kraji a žádná zpráva z kraje vám neunikne. Zpravodajství o nákaze koronavirem přinášíme ve speciálu Koronavirus on-line.