VIDEO: Hudba Hradní stráže a Policie České republiky zahrála zdravotníkům jako poděkování

Zdroj: FN Brno

BRNO – Hudebníci chtěli vystoupením poděkovat zdravotníkům za jejich nasazení při koronavirové epidemii, proto se spojila Hradní stráž s Policií České republiky a uspořádali půlhodinový koncert.

Akce se uskutečnila před budovou Diagnosticko-terapeutického centra a zhlédlo jej několik desítek lidí. Další se na koncert dívali z oken. „První fázi epidemie jsme zvládli a rád bych všem poděkoval, odvedli jste skvělou práci,“ poděkoval zdravotníkům náměstek Fakultní nemocnice Brno Ondřej Ludka.

Staňte se členy FB skupiny Život v Jihomoravském kraji a žádná zpráva z kraje vám neunikne. Zpravodajství o nákaze koronavirem přinášíme ve speciálu Koronavirus on-line.

Nemocnice se pomalu vrací k normálu, návštěvy jsou pomalu povolovány a fungují už také odběry krve. Na ty se dárci mohou znovu objednat. Původní formulář byl zrušen z důvodu kyberútoku, nemocnice proto vytvořila nový. K přihlášení vám stačí znát číslo dárce a poslední čtyřčíslí rodného čísla. Kalendář se zobrazuje na osm týdnů dopředu, lze se objednat na více typů odběru.