Michaela Nosková  skončila na okraji společnosti jako socka!

Kdo by tipoval, Míšu Noskovou na „matka roku“ a příšernou semetriku, měl by pravdu! V roli  Vránové, matky od rodiny z okraje společnosti, ženy, která pro ostré slovo nejde daleko, se představila v tom nejhorším světle a nutno podotknout, že jí to opravdu sedlo! Pusu si otevřela především na Sašu Rašilova alias MUDr. Michala Tomáška! 

Jak po natáčení dalšího dílu  Modrého kódu sympatická zpěvačka přiznala, měla z toho pěkný stres… „Byla jsem z toho strašně nervózní. Nejenom, že jsem v žádném seriálu takhle velký prostor ještě neměla, ale musela jsem být ostrá na Sašu Rašilova. Neznali jsme se předtím a pro mě je to pan herec, takže to byl trochu stres,“ přiznává bez okolků zpěvačka. „Je to zvláštní, v divadle nemám problém, ale před kamerou a před Sašou jsem se styděla,“ dodává.

I když její role umaštěné matky Vránové nebyla nijak lichotivá, udělala jí radost. „Nejdříve jsem si říkala, proč zrovna já mám být takovým případem pro sociálku a hrát tak nezodpovědnou matku, ale nevadilo mi to. Je to pro mě výzva a udělala jsem radost mojí mamince, která se na Modrý kód pravidelně dívá,“ říká Nosková, na které se pěkně vyřádili v maskérně. „Výhodou bylo, že jsem mohla přijít neučesaná, nenalíčená, oni to ještě o něco zhoršili a šlo se na plac,“ vzpomíná  s úsměvem Nosková.