Opilý řidič chtěl s nabouraným vozem odjet z místa nehody, svědkové mu ochotně pomáhali

PŘEROV – Dopravní nehoda se stala včera odpoledne na objízdné trase kolem chemičky v Přerově. Řidič, který měl zjevné problémy udržet přímý směr, vyjel mimo silnici. Svědkové nehody mu pomáhali dostat se s autem zpět na silnici. Strážníci městské policie naměřili řidiči skoro dvě promile alkoholu v dechu.

Řidič černé Octavie měl včera odpoledne potíže udržet na objízdné trase kolem chemičky v Přerově přímý směr. V hustém provozu kličkoval zleva doprava a nakonec se řidič nezvládl udržet na silnici a vyjel mimo. Hlídka městské policie, která dojela k nehodě, byla svědkem toho, jak se řidič s nabouraným vozem snaží z místa odjet. Překvapivě se totiž našlo několik svědků nehody, kteří řidiči vymotali pletivo z kol a pokusili se ho vytlačit na cestu, aby mohl pokračovat v jízdě. „Při rallye je to běžné, nicméně u dopravní nehody poněkud netypické,“ uvedl mluvčí Městské policie Přerov Miroslav Komínek. Strážníci řidiči v odjezdu zabránili. Řidič nadýchal skoro dvě promile. Strážníci muže zadrželi a předali přivolané hlídce republikové policie.

Staňte se členy FB skupiny Život v Olomouckém kraji a žádná zpráva vám neunikne.  Zpravodajství o nákaze koronavirem přinášíme ve speciálu Koronavirus on-line .