Senioři, přijďte si pro Info obálku do Frenštátu! Může Vám zachránit život

INFO Obálka do lednice s magentkou či samolepkou. Foto: MU Frenštát pod Radhoštěm.

FRENŠTÁT POD RADHOŠTĚM – Město rozdává Info obálky, které jsou určeny především místním seniorům a mohou zachránit život. Můžete si je zdarma vyzvednout na místním úřadě.

Frenštát má připraveny plastové obálky, do kterých si senioři zapíší informace o svém zdravotním stavu a obálku pak vloží do lednice. Cílem je, že případný zasahující záchranář díky magnetce ví, že se v lednici nachází Info obálka a prohlédne si ji, tím zjistí nejnutnější informace o zdravotním stavu seniora.

Staňte se členy FB skupiny Život v Moravskoslezském kraji a žádná zpráva vám neunikne. Zpravodajství o nákaze koronavirem přinášíme ve speciálu Koronavirus on-line.

„Senioři si mohou obálky vyzvedávat u nás na úřadě na odboru sociálních věcí. Do vloženého formuláře si každý zapíše informace o svém zdravotním stavu, jaké užívá léky, přidá kontakty na své příbuzné či blízké,“ dodává Petra Blažková z odboru sociálních věcí města.

Pro seniory je připraveno celkem na 300 obálek. Pokud jste senior či blízký seniora žijícího ve Frenštátě pod Radhoštěm, neváhejte a vyzvedněte si ji, třeba může pomoci zachránit život.