Útěk pacientky z nemocnice v Dobřanech: Zmizela na vycházce

Ilustrační fotografie

PLZEŇSKÝ KRAJ – Policisté žádají o pomoc širokou veřejnost. Včera zhruba patnáct minut před čtrnáctou hodinou utekla svému otci sedmnáctiletá dívka. Byla s ním na vycházce z nemocnice v Dobřanech, kde byla hospitalizována. Do současné doby se nevrátila, ani o sobě nedala vědět.

Na sobě v době útěku měla světlé šněrovací nízké boty, černé přiléhavé kalhoty, černé přiléhavé tričko bez rukávů a světle modrou džínovou bundu. Policisté šetřením zjistili, že by se mohla pohybovat v centru Plzně, v okolí obchodního centra Plaza či v nějakém z plzeňských barů. V minulosti již utekla a byla vypátrána i v Klatovech, proto není vyloučeno, že se vydala i tímto směrem.

ČERNÁ MIROSLAVA

Datum narození 26.11.2002
Pátrání vyhlášeno 13.6.2020
Bydliště – okres PLZEŇ
Nebezpečný NE
Ozbrojen NE
Nakažlivá nemoc NE
Státní příslušnost Česká republika (CZ)
Výška 170 až 175 cm
Zdánlivé stáří 17 až 20 let.

Fotografie není bohužel k dispozici.

Na základě zjištěných informací je možné, že může být dívka přímo ohrožená na zdraví či dokonce životě. „Z tohoto důvodu policisté po dívce intenzivně pátrají a žádají o pomoc i širokou veřejnost. Jakékoliv informace o jejím pobytu či výskytu sdělte prosím neprodleně policistům cestou tísňové linky Policie České republiky 158 nebo na obvodní oddělení Nýřany 974 327 701,“ uvedla policejní mluvčí Ivana Jelínková.