Opilá žena chtěla ukončit svůj život pod koly tramvaje

Ilustrační foto.

BRNO – Těžkou životní situaci prožívala žena v Zábrdovicích, jelikož se kvůli nim pokusila spáchat sebevraždu. Z jejího úmyslu ji zrazovali přivolaní strážníci městské policie.

„Dispečeři dopravního podniku vyrozuměli hlídku městské policie. Na tramvajových kolejích prý sedí žena, která se chce nechat přejet,“ řekl k případu tiskový mluvčí Pavel Šoba. Na místo proto ihned přispěchala a snažila se přesvědčit ženu, aby to nedělala. Strážníci k ní promlouvali a zrazovali ji od činu. Když ji odváděli do bezpečí, žena se rozpovídala o osobních problémech, které považovala za neřešitelné a jediným východiskem pro ni bylo sáhnout si na život.

Staňte se členy FB skupiny Život v Jihomoravském kraji a žádná zpráva z kraje vám neunikne. Zpravodajství o nákaze koronavirem přinášíme ve speciálu Koronavirus on-line.

Její odhodlání zabít se nejspíš podpořil i alkohol, jelikož žena nadýchala 2,5 promile. Její úsudek tak nebyl zcela čistý. Hlídka na místo zavolala záchrannou službu a jelikož zjistila i další závažné skutečnosti, povolala republikovou policii, která se případem bude nadále zabývat.