Hledá se muž v pruhovaném tričku! Kradl na Žižkově

Zdroj: Policie ČR

PRAHA – Policisté pátrají po neznámém muži, který na Žižkově ukradl mobilní telefon. Způsobil škodu za třicet tisíc korun a hrozí mu až dva roky za mřížemi. Poznáváte podezřelého?

Od konce května pátrají policisté z místního oddělení Žižkov po neznámém muži, který odcizil mobilní telefon,“ informovala dnes policejní mluvčí Violeta Siřišťová. Majitel telefonu ponechal telefon v baru na stole a vyšel před provozovnu. Toho využil tento neznámý muž, telefon sebral a vložil ho do svého batohu. Následně odešel z podniku pryč.

Svým jednáním způsobil poškozenému škodu více než třicet tisíc korun,“ doplnila mluvčí. Policisté během vyšetřování případu zajistili kamerové záznamy, na kterých je zachycený podezřelý muž i celý průběh krádeže. Případ je prověřován pro podezření ze spáchání trestného činu krádež.

Staňte se členy FB skupiny Život v Praze a žádná zpráva vám neunikne. Zpravodajství o nákaze koronavirem přinášíme ve speciálu Koronavirus on-line.

Pachateli v případě dopadení a odsouzení hrozí až dvouletý trest odnětí svobody. Pokud muže na fotografii poznáváte nebo víte, kde by se mohl zdržovat, kontaktujte prosím policisty na tísňové lince 158.