VIDEO: Stejný muž opět kradl, má na krku škodu za 16 tisíc. Policie žádá o pomoc

zdroj: Policie JMK

BRNO – Od minulého týdne policie stále pátrá po neznámém zloději, který kradl v brněnském salónu krásy. V současnosti je hledaný kvůli další drzé krádeži v bytu v centru Brna, kde očividně stejný pachatel kradl o den dříve.

V recepci salonu krásy tento muž sebral příruční pokladnu s veškerou hotovostí a odloženou peněženku s platební kartou. Způsobil tím škodu přes 11 tisíc korun. Tento dosud neznámý muž jen o den dříve ráno navštívil byt v centru Brna. Naštěstí tím vzbudil spícího poškozeného, který ho pak po domě dokonce marně pronásledoval. Přesto mu zloděj stihnul ukrást zlatý křížek, menší finanční hotovost a platební kartu. Majiteli tak způsobil celkovou škodu kolem 5 tisíc korun.

Staňte se členy FB skupiny Život v Jihomoravském kraji a žádná zpráva z kraje vám neunikne. Zpravodajství o nákaze koronavirem přinášíme ve speciálu Koronavirus on-line.

Policie žádá veřejnost o pomoc při dopadení pachatele. Muž je snědé pleti ve věku 40 až 45 let. Měl vypracovanou postavu a vysoký byl 165 až 170 cm. Měl prošedivělé vlasy a černou bradku. Oblečený byl do černé mikiny s výrazným bílým potiskem a přes rameno měl tmavou tašku.  „Víte, o koho se jedná?  Máte-li o něm nějaké informace, volejte prosím tísňovou linku 158,“ uvedl policejní mluvčí Petr Vala.