VIDEO: Policisté dnes dál hledali pohřešovanou seniorku z Oskavy na Šumpersku

ŠUMPERSKO – Před pár desítkami minut policie zveřejnila video z dnešní rozsáhlejší pátrací akce na Šumpersku.  Za lepších klimatických podmínek dál pátrali po 74leté seniorce z Oskavy, kterou strhl proud rozvodněné řeky. Policisté se zaměřili na zhruba desetikilometrový úsek mezi Oskavou a Šumvaldem.

Na pět desítek policistů od dnešní osmé hodiny ranní dál pátralo po 74leté seniorce z Oskavy na Šumpersku, pod kterou se utrhl břeh rozvodněné řeky při bleskových povodních v neděli 7. června. Za tentokrát již lepších klimatických podmínek se policisté zaměřili asi na desetikilometrový úsek mezi Oskavou a Šumvaldem. Policisté důsledně prohledávali nejen koryto řeky, ale také dříve těžko dostupná, zaplavená místa. „Společně s policisty šumperského, olomouckého a jesenického územního odboru se na této akci budou podílet také policisté z řad krajské pořádkové jednotky a kynologové se služebními psy,“ informovala ještě před začátkem pátrací akce policejní mluvčí Jiřina Vybíhalová.

Staňte se členy FB skupiny Život v Olomouckém kraji a žádná zpráva vám neunikne.  Zpravodajství o nákaze koronavirem přinášíme ve speciálu Koronavirus on-line .