Cyklistka na elektrokole se srazila se závodnicí místní pohárové soutěže

Cyklista. Ilustrační foto: K. Bílková.

KARVINÁ – Na silnici u Rychvaldu se v úterý srazila závodnice okresní cyklistické pohárové soutěže s ženou jedoucí na elektrokole. Obě ženy musely být převezeny do nemocnice.

Žena ve věku 47 let, která jela na elektrokole, se srazila s mladší, 21 letou cyklistkou, když se chystala odbočovat vlevo.

Staňte se členy FB skupiny Život v Moravskoslezském kraji a žádná zpráva vám neunikne. Zpravodajství o nákaze koronavirem přinášíme ve speciálu Koronavirus on-line.

„Starší cyklistka jela na elektrokole ve směru od Petřvaldu k rychvaldské pekárně. Na křižovatce, ze svého pohledu, měla odbočovat vlevo. V tu chvíli jí předjížděla 21letá závodnice cyklistické okresní pohárové soutěže okruhu Petřvald – Rychvald – Orlová, jedoucí ve stejném směru,“ dodává tisková mluvčí krajského ředitelství policie Zlatuše Viačková.

Obě ženy měly přilby nasazeny na hlavách, avšak i přesto musely být převezeny k ošetření do nemocnice. Ani jedna z cyklistek neměla pozitivní výsledek na orientační dechovou zkoušku alkoholu.