Devětadvacetiletý muž fyzicky napadl svou těhotnou družku

KOJETÍN – V neděli dopoledne napadl ve společně užívaném bytě v Kojetíně 29letý muž svoji stejně starou těhotnou družku. Násilník ženě vyhrožoval i před přivolanou policejní hlídkou. Policie muže zadržela a na 10 dnů vykázala že společného bydlení.

Facky a rány dopadaly na hlavu 29leté těhotné ženy v neděli 21. června dopoledne. Ženu napadl její druh ve společně užívaném bytě v Kojetíně a vyhrožoval jí, že ji připraví o život a že mu nebude vůbec vadit, pokud skončí ve vězení. Napadená žena utekla z bytu na ulici. Agresivní partner poškozené vyhrožoval i před přivolanou policejní hlídkou, proto byl zadržen a skončil na služebně. „Protože se nejednalo o první útok vůči jeho partnerce, ale o dlouhodobější napadání a byly naplněny i další znaky potřebné k vykázání ze společné domácnosti, byl tento institut využit a podezřelý musel společné bydlení opustit a nesmí se tam po dobu 10 dnů objevit a nesmí ani poškozenou kontaktovat,“ uvedla policejní mluvčí Miluše Zajícová. V odpoledních hodinách byl muž že zadržení propuštěn na svobodu. Jeho chování bylo policisty kvalifikováno jako trestný čin nebezpečné vyhrožování a hrozí mu jeden rok za mřížemi.

Staňte se členy FB skupiny Život v Olomouckém kraji a žádná zpráva vám neunikne.  Zpravodajství o nákaze koronavirem přinášíme ve speciálu Koronavirus on-line .