Bude Vémolův syn baleťákem? Jak to vidí otec ranař?

Karlos Terminátor Vémola (34), je  nejen ostříleným zápasníkem, ale také zasloužilým otcem. Z předchozích vztahů má syna Karlose Juniora (9) a dceru Sky (13). Jeho  současná partnerka Lela Ceterová mu porodila další holčičku Lili, které je půl roku. 

Karlos je milujícím otcem. „Děti jsou největší starost,“ nechává se rád slyšet.  Je ale také, jako pravý drsňák, poměrně nesmlouvavý. Dnes večer prozradí, k čemu vede své děti a co chce vymlátit ze svého syna. Zavzpomíná i na éru vyhazovače v londýnském ghettu. „Zpětně si říkám, že to byl drsný život, i když tenkrát mi to tak nepřišlo. Dělal jsem v ghettu v severním Londýně – v Totthenhamu a na West Endu. To byla místa, kde nikdo nechtěl dělat. Bylo mi osmnáct a byly za to dobrý peníze. Nejtěžší je vyhodit ožralé ženské. Když se začnou rvát, je to konec, nemají zábrany,“ prozradí v rozhovoru s Honzou Dědkem. Své dvě dcery proto k zápasení vést nechce. „Moje holky nezápasí, malé je šest měsíců, starší jezdí v Londýně na koních. Holka je drsná po mámě, tu by to bavilo, ale já ji k tomu nevedu, budu rád, když zůstane u koní,“ říká Vémola s tím, že ale ze syna chce vychovat pořádného chlapa. „Můj kluk je měkkej, z toho bude spíš baleťák. Je mu 9, ale já všem říkám, že je mu 6. Je pomalejší, to má po mámě. Dal jsem ho na rugby, to vůbec nešlo, bylo to na něj moc drsný, tak jsem ho dal na fotbal, ale on to v sobě nemá. Chci, aby z něj byl chlap. Říkám mu: Buď si šampiónem, čeho chceš, nemusíš dělat to, co já, ale hlavně nebuď teplej, nebo to z tebe vymlátím,“ přizná bez okolků v dnešní talkshow 7 pádů Honzy Dědka.

Poslední premiérový díl oblíbené internetové talkshow 7 pádů Hondy Dědka v této sezóně odvysílá dnes ve 21.35 FTV Prima. Jejími hosty budou herci Tomáš Měcháček a Tomáš Jeřábek, herečka Kateřina Kaira Hrachovcová, zápasník Karlos Terminátor Vémola a písničkářka Tereza Balonová.