Bohumín se snaží dohnat alespoň část koronavirových ztrát, můžete se těšit na slevy a nové atrakce

Aquapark. Foto: Město Bohumín.

BOHUMÍN – Město se snaží dohnat alespoň část finančních ztrát, přičemž situace je nejhorší v městském podniku Bospor, který spravuje sportovní a rekreační areál za parkem Petra Bezruče.

Tržby sportovišť jsou ve výši až 2 milionů korun měsíčně, avšak bohužel tato sportoviště musela být uzavřena na dlouhé dva měsíce. Město tak sčítá ztráty a snaží se přilákat nové zákazníky, a to například slevami a novými atrakcemi.

Staňte se členy FB skupiny Život v Moravskoslezském kraji a žádná zpráva vám neunikne. Zpravodajství o nákaze koronavirem přinášíme ve speciálu Koronavirus on-line.

„Největší novinkou ve sportovně-rekreačním areálu je nové bludiště z živých stromů s akátovým hradem vybaveným terasou a tobogánem. Nachází se za místními tenisovými kurty za parkem Petra Bezruče,“ upřesňuje tisková mluvčí města Lucie Balcarová.

Město ale také nabízí slevy například pro děti a seniory, aby přilákalo nové zákazníky a dohnalo alespoň část ztrát z minulých měsíců.

„Za 120 korun je možné využívat plavecký areál včetně venkovní plochy s lehátky a brouzdalištěm tři hodiny. Děti či senioři, na které se vztahují další slevy, zaplatí za tři hodiny jen 60 korun,” dodává Balcarová.

Pokud chcete, můžete pomoci městu pojmenovat novou atrakci s bludištěm z živých stromů, své návrhy zasílejte na email anketa@mubo.cz.