Policie pátrá po motocyklu za několik desítek tisíc. Žádá veřejnost o pomoc

ilustrační foto (zdroj Novinykraje.cz / foto Kristýna Bílková)

TÁBORSKO – Policisté vyhlásili na Táborsku pátrání po motocyklu, který někdo odcizil v minulém týdnu ze dvora bytového domu. Majiteli způsobil škodu za několik desítek tisíc. Policie se nyní obrací na veřejnost s prosbou o případné informace k této krádeži.

K odcizení došlo v době od šesté hodiny večerní úterý dne 23. června do páté hodiny odpolední následující středy dne 24. června 2020 ze dvora bytového domu v Bezděkově ulici v Soběslavi.

Staňte se členy FB skupiny Život v Jihočeském kraji a žádná zpráva z kraje vám neunikne. Zpravodajství o nákaze koronavirem přinášíme ve speciálu Koronavirus on-line

„Jedná se o crossový motocykl tovární značky Honda CRF 250R, červeno bílé barvy. Markantními znaky motocyklu jsou červené ráfky kol a černé výplety na předním kole,“ upřesnil policejní mluvčí Miroslav Doubek. Škoda byla odhadnuta na částku 50 000 korun.

Soběslavští policisté, kteří případ vyšetřují, se nyní obracejí na veřejnost s prosbou o pomoc. „Jakékoliv poznatky k uvedenému skutku, a to jak z místa činu, tak zejména k výskytu či podezřelé nabídce prodeje uvedeného motocyklu, sdělte policistům telefonní lince 974 238 740,“ dodal Doubek.