Policie vyšetřuje poškození kávomatu. Pátrá po totožnosti těchto mužů

Prachatičtí policisté pátrají po totožnosti těchto mužů (zdroj Policie ČR)

PRACHATICE – Policisté pátrají od druhé poloviny května po pachateli, který poškodil automat na kávu v jednom z prachatických supermarketů. V souvislosti s tímto případem se jim v těchto dnech podařilo získat fotografie tří mužů, kteří by mohli při jeho vyšetřování pomoci.

K události došlo 18. května 2020 v supermarketu v ulici Krumlovská v Prachaticích. „Vandal rozbil několika údery pěstí dotykový displej automatu, čímž poškozené organizaci způsobil škodu za nejméně 16 000 korun,“ uvedla policejní mluvčí Martina Joklová.

Staňte se členy FB skupiny Život v Jihočeském kraji a žádná zpráva z kraje vám neunikne. Zpravodajství o nákaze koronavirem přinášíme ve speciálu Koronavirus on-line

Policistům se však doposud nepodařilo pachatele vypátrat. K případu ale získali fotografie možných osob, které by mohly poskytnout důležité informace. „Pokud osoby na přiložených fotografiích poznáváte, oznamte tuto skutečnost policistům na telefonní číslo 974 236 116 nebo prostřednictvím tísňové linky 158,“ dodala Joklová.

Prachatičtí policisté pátrají po totožnosti těchto mužů (zdroj Policie ČR)