Muž si na nádraží strážníkům stěžoval na bolest. Ve zhnisaných ranách měl červy

Ilustrační foto

ZLÍN – Zážitek pro silné žaludky mají za sebou strážníci, kteří v neděli kontrolovali zlínské nádraží. Narazili tam na muže, který měl problém s chůzí a stěžoval si na silnou bolest nohou. Rány měl v tak otřesném stavu, že ho záchranáři museli odvézt do nemocnice.

Uplynulou neděli ve večerních hodinách prováděla hlídka zlínské městské policie kontrolu nádražní budovy železniční stanice Zlín střed. „Pozornosti strážníků přitom neunikl nevábně zapáchající muž zanedbaného vzhledu, který byl zjevně pod vlivem alkoholu. Hlídka následně zjistila, že se jedná o šestapadesátiletého muže z okresu Kroměříž, který si stěžoval na potíže s chůzí a intenzivní bolest na nohou. Vzápětí se strážníkům naskytl pohled na oteklé nohy, na nichž byly mokvající a silně zapáchající rány, ve kterých se dokonce nacházeli červi,“ popsal mluvčí zlínské městské policie Pavel Janík.

Staňte se členy FB skupiny Život ve Zlínském kraji a žádná zpráva z kraje vám neunikne.  Zpravodajství o nákaze koronavirem přinášíme ve speciálu Koronavirus on-line.

Na místo dorazila záchranná služba, které muže převezla do krajské nemocnice k dalšímu vyšetření. „Ještě před příjezdem zdravotníků provedli strážníci orientační vyšetření na ovlivnění alkoholem. To prokázalo, že mu v organizmu aktuálně koluje přes 2,8 promile,“ dodal Janík.

Foto: MP Zlín