Senior (80) po sjezdu z dálnice převrátil Fabii na střechu. Řidič a jeho spolujezdkyně se zranili

PROSTĚJOVSKO V úterý 30. června odpoledne došlo na sjezdu z dálnice u Žešova na Prostějovsku ke srážce dvou osobních aut. Osmdesátiletý řidič Fabie po sjetí z dálnice přehlédl od Prostějova přijíždějící Mercedes. Při srážce se Fabie převrátila na střechu a její řidič a jeho spolujezdkyně byli zraněni.

K dopravní nehodě dvou osobních aut došlo v úterý 30. června v 17:30 hodin v křižovatce sjezdu z dálnice u Žešova se silnicí mezi Prostějovem a Výšovicemi. Osmdesátiletý řidič Fabie chtěl po sjetí z dálnice odbočit k Prostějovu. V křižovatce však přehlédl od Prostějova přijíždějící Mercedes a vyjel mu do jízdní dráhy. „Při střetu došlo k převrácení Fabie na střechu a ke zranění jejího řidiče a spolujezdkyně. Ke zranění dalších osob nedošlo,“ uvedl policejní mluvčí František Kořínek. Škoda byla vyčíslena na 200 tisíc korun. Alkohol u obou řidičů policisté na místě vyloučili.

Staňte se členy FB skupiny Život v Olomouckém kraji a žádná zpráva vám neunikne.  Zpravodajství o nákaze koronavirem přinášíme ve speciálu Koronavirus on-line .