Mladý řidič nedal přednost. Seniorovi (82) způsobil vážná zranění, sám se zranil lehce

PŘEROVSKO – Včera v ranních hodinách se stala dopravní nehoda na silnici v katastru obce Turovice na Přerovsku, kterou zavinil 27letý řidič. Ten nedal na křižovatce přednost 82letému řidiči, který jel po hlavní. Senior utrpěl vážná zranění, viník nehody byl zraněn lehce.

27letý řidič jel včera ráno v Seatu ve směru od Turovic na Přerovsku a při vjíždění na hlavní silnici nedal přednost Opelu, který jel ve směru od Domaželic na Dřevohostice. Při srážce byli zraněni oba řidiči, kteří byli převezeni do nemocnice. „Řidič z Oplu 82letý senior utrpěl vážná zranění, ze kterých se bude dostávat několik týdnů. Druhý řidič měl zranění lehčího rázu,“ uvedla policejní mluvčí Miluše Zajícová. Dechová zkouška na alkohol byla u obou negativní. Škoda byla předběžně vyčíslena na 50 tisíc korun. Silnici po nehodě uklidili hasiči. Viník nehody čelí podezření z trestného činu ublížení na zdraví z nedbalostí.

Staňte se členy FB skupiny Život v Olomouckém kraji a žádná zpráva vám neunikne.  Zpravodajství o nákaze koronavirem přinášíme ve speciálu Koronavirus on-line .