Motorkář přišel o život při tragické nehodě na Vsetínsku. Pro spolujezdkyni musel letět vrtulník

Ilustrační foto

VSETÍNSKO – Na silnici E442 u Valašského Meziříčí došlo před polednem k tragické dopravní nehodě. Motorkář po srážce s autem na místě zemřel, zraněnou spolujezdkyni musel vrtulník transportovat do ostravské nemocnice.

Nehoda se stala mezi obcemi Hrachovec a Zašová. „Řidič osobního automobilu vyjížděl z vedlejší komunikace na hlavní silnici, po které ovšem ve stejnou chvíli projížděl motocykl. Po srážce na místě zemřel sedmapadesátiletý řidič motocyklu a jeho o pět let mladší spolujezdkyně byla letecky transportována do ostravské fakultní nemocnice,“ uvedl policejní mluvčí Petr Jaroš.

Staňte se členy FB skupiny Život ve Zlínském kraji a žádná zpráva z kraje vám neunikne.  Zpravodajství o nákaze koronavirem přinášíme ve speciálu Koronavirus on-line.

Zranění utrpěla i dvojice jedoucí v autě. „Sedmasedmdesátiletý řidič osobního automobilu a jeho spolujezdkyně byli k ošetření převezeni do nemocnice ve Valašském Meziříčí,“ informoval Petr Jaroš.

Hlavní silniční tah byl po dobu záchranných prací a šetření nehody zcela uzavřen a policejní hlídky odkláněly dopravu na objízdné trasy. „Bližší okolnosti a především příčina tragické nehody jsou předmětem dalšího šetření vsetínských dopravních policistů a kriminalistů,“ dodal Jaroš.