Policie hledá řidičku, která v Lužicích srazila mladého cyklistu

ilustrační foto

HODONÍN – Ve čtvrtek 2. července v poledne se stala dopravní nehoda na křižovatce ulic Plošiny a Dvorní v Lužicích. Řidička nedala přednost zprava jedoucímu chlapci na kole a srazila ho.

Podle policejní mluvčí Lenky Koryťákové doposud neznámá řidička s vozidlem Škoda Octavia combi bílé barvy nedala na křižovatce přednost zprava jedoucímu nezletilému cyklistovi. Došlo ke srážce a třináctiletý chlapec upadnul. Po nehodě řidička zastavila a zeptala se mladíka, zda je v pořádku. Poté z místa nehody odjela směrem k rybníku Lužák a na příjezd policistů už nevyčkala. Cyklista skončil s lehkým zraněním v rukou lékařů. „Chlapec k popisu řidičky uvedl, že se jednalo o ženu bílé pleti, stáří 25-30 let, výška do 170 cm, zrzavé vlasy.  Vozidlo by mělo mít po dopravní nehodě poškozený přední nárazník,“ uvedla Koryťáková. Policie vyzývá řidičku Octavie, aby se neprodleně přihlásila na dopravní inspektorát policie v Hodoníně. Policisté přijmou jakékoliv informace o této nehodě na telefonu 974633260 nebo bezplatné lince 158.

Staňte se členy FB skupiny Život v Jihomoravském kraji a žádná zpráva z kraje vám neunikne. Zpravodajství o nákaze koronavirem přinášíme ve speciálu Koronavirus on-line.