Víme, na čem ujíždí Eva Burešová! Rozchod léčí knedlíky!

Kouzelná Eva Burešoví (26) je právě ve víru zkoušení na Zimní pohádku, kterou můžete vidět na Letních shakespearovských slavnostech v Praze, Brně a Ostravě. Má za sebou ale také rozchod, který léčí právě prací, štěstí zaručuje její malý syn Nathaniel (3), a potom knedlíky! Ano, čtete správně… Eva ujíždí na knedlících! A ne ledajakých!

Éterická herečka, která snad váží 50 kilo i s postelí se na svém Facebooku pochlubila fotografií různobarevných koulí a napsala k tomu: „Včera jsem se dostala do nebes, nejen díky hraní, ale toto!!!  Toto!!! 😍😍😍,“ Blíže pak vysvětlila, že se jedná o knedlíky. Evička totiž objevila Knedlín!! V bistru na Národní totiž prodávají geniální nápad. Z obyčejných českých knedlíků vytvořili škálu chutí, barev a to sladkýcgh i slaných, takže na své si přijdou všichni. Nabízí více než 25 druhů knedlíků. Take away obědy každý den. Burešová chválí zejména ty sladké. „Plněné knedlíky zná v Česku kde kdo, ale spojí si je spíš s venkovem nebo prázdninami u babičky. My je ale přizpůsobili městu, tak se do nich pusťte se na plnej knedlík!,“ zvou majitelé. A Burešová jim určitě dělá nejlepší reklamu, protože si je nemůže vynachválit!

Herečka teď potřebuje spoustu energie, blíží se totiž její premiéra v roli Pedrity v Zimní pohádce, kde převzala roli po své sokyni ze Slunečné Veronice Architěvě. Ta teď čeká miminko, musela se tedy náročné role vzdát. „Mám obrovskou radost, že se tento rok objevím v roli Perdity v letních shakespearovských hrách. Děkuji za příležitost, hluboce si ji vážím. A na vás, milí diváci, se neskutečně těším 🙏🏼👑,“ raduje se Eva a diváky tímto srdečně zve. Poprvé ji můžete vidět již 21.7. v půl deváté večer, v Brně. V Praze pak až 28.7. večer

Zimní pohádka

Příběh o zradě, lásce a odpuštění. Míváte občas pocit, že se kolem vás všichni přetvařují a lžou? Že ani milované bytosti nemůžete věřit? Co když je ale všechno jinak a vy se mýlíte? Dokážete svou vinu přiznat? A je vůbec možné pravdu odhalit? Pohádkový příběh zničující žárlivosti, naděje a zázraků situoval William Shakespeare na Sicílii a do Čech, kterým překvapivě propůjčil moře. Drama se střídá s komedií, nenávist s láskou a zavržení s odpuštěním.