Eva Decastelo pomluvila Tereze Brodské syna!  

Herečka Tereza Brodská má jednoznačně kladný vztah k dětským letním táborům a evidentně k tomu vede i své děti. Její syn tak, místo aby si užíval volna, dělal o prázdninách táborového vedoucího. Náhoda tomu chtěla, že dokonce dostal na starost syna kolegyně ze seriálu Slunečná, Evy Decastelo. 

Eva Decastelo se o tom ale nevyjádřila zrovna vkusně.  „Můj syn byl jen jednou na táboře, kde dělal vedoucího syn Terezky Brodské, a vydržel tam dva dny. Musela jsem si pak pro něj dojet,“ líčí rádoby vtipně a vychloubačně dodává: „Prázdniny se mnou Míšovi připadají zajímavější, prakticky každý den totiž něco s dětmi podnikám. To, že Míšovi přišel tábor málo akční, je proto vlastně moje vina,“ uzavírá. Naštěstí Tereza Brodská nenechala hanbu na své rodině a vše uvedla na pravou míru: „Musím do toho skočit, protože ostatní děti tam byly tři týdny šťastné, a můj syn byl dokonce zvolen jako nejoblíbenější vedoucí!“ uvedla hned Tereza Brodská.

Herci ze Seriálu Slunečná se teď během prázdnin budou pravidelně scházet a rozveselovat děti po celé republice. Pomáhat jim v tom bude stylový žlutý autobus, ve kterém se vydají za fanoušky na letní tábory. Hvězdy Slunečné tím odstartovaly letní kampaň televize Prima – Slunečné léto. Jako první vystartovali na trasu právě Eva Decastelo a Tereza Brodská a s nimi i Jana Stryková a Roman Tomeš, kterému dělala společnost ještě jeho kytara, aby mohl dětem zazpívat novinku Slunečné léto. Na táborovém pódiu měl vokalistky k pohledání, Tereza i Jana to parádně rozjely a Roman pěl samou chválu. „Krásně to zpívaly, holky!“  Všichni se shodují, že se před kamerou sešla skvělá parta lidí – i přes občasné „pošťuchování“ jako právě historka o vedoucím tábora.