Platební brána Pays, jednoduchý a efektivní systém i pro váš e-shop

O platební bráně Pays

Platební brána Pays poskytuje své služby mnoha internetovým obchodníkům. Společnost Global Payments je poskytovatelem platebních služeb s globální působností. Obě značky coby výrazní hráči současného digitálního trhu svoje síly propojily do unikátního projektu „Pays by Global Paments“.

Platební brána vznikla přímo v návaznosti na konkrétní potřeby obchodníků a poskytovatelů služeb. Díky tomu vzniklo jednoduché propojení platební brány a online rezervačního systému pro ubytování – systému Trevlix, dále pak napojení na systém pro poskytovatele služeb – systém Reservanto, pro prodejce online služeb pak slouží systém FAPI. Pro klasické internetové obchodníky je k dispozici známý Shoptet. Významní partneři Pays jsou uvedeni na stránce premium partneři.

Global Payments a Pays za sebou mají již dlouholetou zkušenost s několika tisícovkami spokojených klientů. Mohou proto ihned reagovat i na specifické požadavky.

Jak k tomu ostatně dodává Karel Sasín, CEO společnosti pays.cz s.r.o.

„Je třeba si uvědomit, co je klíčovou aplikací při prodeji zboží a služeb přes internet. Mnohé překvapuje, když říkám: „Není to platební brána!“ Ta je samozřejmě nepostradatelnou součástí prodeje, ale pro obchodníka je klíčový hlavně kvalitní eshop, pro ubytovatele a poskytovatele služeb je klíčový kvalitní rezervační systém. Pro prodejce online služeb je zase nejdůležitější jednoduchý a spolehlivý prodejní systém.“

Jaká je platební brána Pays:

Uživatelsky přívětivá

Platební brána Pays je velmi snadno nastavitelná. Možnost online aktivovat platby kartou je záležitostí pouze několika málo minut. Systém Pays nevyžaduje programování, ani žádné jiné zbytečné úkony. Právě jednoduchost je jedním z klíčových kritérií úspěšné platební brány, neboť internetové platby budou nabývat na stále vyšší důležitosti. Je proto nezbytné je zpřístupnit i technologicky méně orientovaným uživatelům. Jediné, co systém pro svůj provoz vyžaduje, je instalace doplňku Pays do výše zmíněných systémů.

Rychle aktivovaná

Aktivace nové platební brány je otázkou pouze 48 hodin. Od samotného uživatele se vyžaduje pouze registraci na webových stránkách. Podklady určené k podpisu vám budou vygenerovány na podkladě této žádosti. Službu si lze sjednat bez závazků či jiných podmínek na tři měsíce, kdy neplatíte žádné poplatky. Určena je pro zájemce o vyzkoušení platební brány. V případě jakýchkoli problémů s aktivací nebo s pozdějším případným provozem brány lze využít dostupnou technickou podporu. Ta je k dispozici nepřetržitě.

Disponující množstvím funkcí

Platební brána je vybavena širokou škálou snadno využitelných funkcí. Poskytuje precizní dohled nad transakcemi. Samotní zákazníci mohou využít širokou škálu platebních metod včetně těch nejmodernějších, jako je Google Pay a Apple Pay. Na vyžádání lze rovněž aktivovat opakované platby. V případě zájmu si lze na platební bráně také sjednat nadstandardní funkce jako například připomínače plateb.

Snadno řešící vratky, platební odkazy a platební předpisy

Platební brána Pays umožňuje snadné vrácení platby, které je navíc pro obchodníka zdarma. Případně dovoluje rovněž zaslat platební předpis na doplatek. Vygenerovat si můžete i platební odkaz, který je určen pro opakované platby na stále stejné částky. Tento odkaz lze posléze umístit na web nebo na facebook a instagram.

Intuitivně ovladatelná

Platební bránu Pays lze ovládat z počítače, případně přes aplikaci v mobilním telefonu. V obou případech je vše velmi jednoduché, rozhraní je vysoce intuitivní. Uživatel má tak na několik kliknutí po ruce veškeré potřebné funkce.

S možností exportu do účetnictví

Platební brána exportuje veškeré přijaté transakce do přehledného soupisu. V tomto souhrnu lze navíc snadno a efektivně vyhledávat, případně si jednotlivé položky filtrovat. Měsíční výpis má datový formát a lze jej také exportovat do účetnictví. Každý uživatel současně může prostřednictvím jedné smlouvy svou platební bránu využít i na více e-shopech. Potřebné náležitosti může následně sledovat v administraci. Služba Pays by Global Payments je velmi dobrou volbou pro začínající i zkušené obchodníky.