Herečka Eva Burešová je zase o rok starší. Víme, jak slavila!

Oblíbená herečka neboli Týna ze seriálu Slunečná, včera oslavila své sedmadvacáté narozeniny.  Největší překvapení pro ni ale nachystali nejen její herečtí kolegové, ale také její nadřízení z Primy.  Přímo na plac jí přišla popřát ředitelka obsahu Lenka Hornová. A dort nechali udělat Evičce „na míru“! 

S krásným dortem na motivy pohádkového příběhu Malý princ popřála herečce ředitelka obsahu televize Prima Lenka Hornová, které byl v patách Marek Lambora s kyticí. A o tom, že Eva Burešová nic netušila, vypovídal i její překvapený výraz, když se místo dalšího záběru objevili gratulanti.

Eva radost neskrývala. „Je to moje neoblíbenější knížka už od dětství a každý rok v ní najdu něco nového, protože ji čtu, když mi je smutno – a tady kolegové vědí, že Malý princ je mi moc blízký. Dostávám tak různé přívěšky, hrníčky a tentokrát to byl dort, který byl fakt nádherný,“ zářila radostí Eva Burešová, ke které se už decentně nakláněl Marek Lambora. „Já jsem Evičce pošeptal hodně štěstí, zdraví, lásky. I to, aby si poté, co nyní strašně moc točí, dokázala odpočinout a získala spoustu nových a kvalitních rolí.“

Samozřejmě v zástupu nesměla chybět ani seriálová sestra Sylva. „Milá Evičko, já ti přeju, aby ti všechno vycházelo, abys byla zdravá, aby byl zdravý tvůj syn a abys byla pořád takhle krásná,“ vyslovila nahlas své přání Bára Jánová, ke které se přidali pak všichni ostatní.

Sama Eva Burešová o svých narozeninách nemá ještě konkrétní představu, ale o nějaké oslavě určitě přemýšlí. „Nikdy jsem neměla velkou oslavu a letos jsem přemýšlela, že bych zjistila nějaký volný termín a udělala párty pro všechny, ale byl to zatím jenom takový rychlý nápad. Všichni říkali, že takovou oslavu alespoň jednou za život musím mít, tak asi jo!“ usmívá se herečka, a současně nepřestává sledovat svůj krásný dort, který si pro ni televize Prima připravila.