Moderátorka  Iveta Vítová si neodepře smažák! Jak si udržuje postavu?

Moderátorka nováckých televizních novin Iveta Vítová (37), vypadá stále fantasticky. Mnohé ženy jí mohou závidět její štíhlou postavu  i přesto, že televize vizuálně přidává pět kilo. A to se bývalá modelka netají tím, že má ráda třeba smažák. V čem je tedy její tajemství?  

Iveta Vítová (37), se proslavila ještě pod jménem Lutovská, kdy se stala Českou Miss 2009. Následně pak v 58. ročníku Miss Universe na Bahamách obsadila osmé místo, přičemž to byl nejlepší výsledek vítězky soutěže Česká miss v historii. Již devět let ale nosí jméno svého manžela, pod kterým ji známe již jako moderátorku televize Nova, Ivetu Vítovou a maminku malé Anetky.

A jako každá správná máma doma vyvařuje. Sama se ale stále pyšní krásnou štíhlou postavou. „Má výhoda je v tom, že jsem hodně vysoká, takže se na mě ty kila víc „rozloží“. Ale jinak mám velikost 36/38, což není nic neobvyklého. Snažím se dodržovat základní věci – jako nejíst pozdě večer, nepít moc sladkých nápojů a pečivo raději žitné než obyčejné. Ale zároveň neumím moc odolat sladkému nebo si ráda dopřeju třeba i smažák,“ přiznává s úsměvem.

„Doma dávám přednost především rychlému vaření. Tedy spíš těstoviny na různé způsoby, polévky, anebo třeba kuře a řízky… Ale o českou kuchyni nejsme ochuzeni. Když přijedeme k mojí mamce, vždycky je navařeno a nechybí ani omáčky,“ dodává moderátorka s tím, že vařit se učí stále a pozvolna. „Nikdy ale ze mě nebude ta opravdová holka od plotny, která dokáže z „ničeho“ vykouzlit dobré jídlo, uzavírá se smíchem!“ Sama si nejvíce pochutná na studené kuchyni a jasně vítězí sýry, zelenina, pečivo s máslem a k tomu teplý čaj s citronem.