Město Opava má nejlepší webové stránky v kraji

Webové stránky města Opavy. Zdroj: Město Opava, webové stránky.

OPAVA – Město vyhrálo v soutěži Zlatý erb, má nejlepší webové stránky v kraji. Webové stránky postupují do dalšího kola.

Webové stránky města vyhráli v krajské soutěži o nejlepší web. Odborná porota webu města udělila nejvíce bodů a tím pádem se webové stránky města budou účastnit celostátního kola.

Staňte se členy FB skupiny Život v Moravskoslezském kraji a žádná zpráva vám neunikne. Zpravodajství o nákaze koronavirem přinášíme ve speciálu Koronavirus on-line.

„Pro Opavu je to velký úspěch, kterého si cením. O to více, že konkurence v našem kraji byla obrovská a moravskoslezské kolo tradičně bývá považováno za nejtěžší. Od kolegů, ale i od občanů města mám na naše nové webové stránky velmi pozitivní ohlasy,“ upřesňuje primátor města Tomáš Navrátil.

Soutěž má svůj smysl především v tom, že srovnána uživatelskou přívětivost a jiné aspekty webových stránek měst a obcí a poskytovatelům často zprostředkuje nový pohled na podobu webu. Soutěž se koná v součinnosti s Ministerstvem pro místní rozvoj a Svazem měst a obcí České republiky.