Máte rádi jazz? Jihočeský festival je za dveřmi!

ČESKÉ BUDĚJOVICE – Dva dny nabité jazzem otevře Ondřej Pivec a Organic Quartet těsně následovaný AMC Triem & Ľudovou hudbou Stano Baláža. Těšit se můžete i na B/Y Organism a Ondřeje Rumla & Jazz Quintet. Jihočeský jazzový festival 2020 začíná už za pár dní, tak buďte u toho!

První den festivalu vystoupí česko-americký hudebník, skladatel a producent Ondřej Pivec společně s Organic Quartet a následovat ho bude slovenské AMC Trio & Ľudová hudba Stano Baláža. Novou syntézu žánrů a zvuků ve formátu varhanního tria vám představí B/Y Organism. Závěr bude mít na starost Jan Kavka Trio, kteří se inspirují osobnostmi jazzové hudby jako jsou Brad Mehldau, Chick Corea nebo Herbie Hancock.

A na co se můžete těšit druhý den? Otevře jej CBC Big Band složený z předních českých sólistů následovaný Ondřejem Rumlem & Jazz Quintetem, smooth jazz, reggae a groove přiveze na festival Bobesh & hosté. Nezapomeňte, že koncerty v rámci Jihočeského jazzového festivalu 2020 začínají 7. a 8. srpna vždy v 17.30 hodin na Piaristickém náměstí v Českých Budějovicích.